Teşekkürler

26 Mayıs 2018 / Pınar&Özgür / Kalamış Paysage

Arzu Hanım Merhaba;

Öncelikle ekibiniz için size özellikle teşekkür etmek istiyoruz.

O kadar güler yüzlü ve ilgililerdi ki tüm gecenin bu kadar keyifli geçmesinde etkileri çok büyüktü.  J J

12 Mayıs 2018 / Seval&Uygar / Yakamoz

Merhabalar Arzu Hanım,

Düğünümüz çok güzel geçti. Fotoğrafçımızın ve ekibinizin bunda katkısı çok büyüktü. Özellikle Fotoğrafçımızın pozitif enerjisi ve anlayışı bizi çok rahatlattı.

Tekrar her şey için teşekkür ederiz.

Sevgi ile kalın, görüşmek üzere

26 Nisan 2018 / Gözde&Ahmet / Kalamış Paysage

Arzu Hanım merhabalar,

Düğünümüze karar verdiğimiz ve sizlerle irtibata geçtiğimiz an itibariyle bize olan yaklaşımınız ve yardımlarınız için başta siz ve ekibinize özellikle teşekkür etmek isteriz.

Düğün boyunca bir an yanımızdan ayrılmadılar, yönlendirmeleriyle o günkü işimizi kolaylaştırdılar. Hem enerjileri her daim pozitifti hem de işlerinde çok profesyoneldiler.

Düğünümüzü ölümsüzleştiren AKYOL FOTOĞRAFÇILIK ekibine sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Sevgilerimizle,

25 Nisan 2018 / Büşra Kalpakoğlu / Qubbe Dedeman

Arzu Hanım Merhaba;

25 Nisa’n günü gerçekleşen kınamda beni oldukça rahatlatan fotoğraf sanatçınız adına size çok ama çok teşekkür ederim️

Rüya gibi geçen gecemde Yanımda olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

İyi günler dilerim.

24 Aralık 2016 / Işıl & Fatih

Arzu Hanım Merhaba,

Tüm ekip arkadaşlarınıza ve size çok çok teşekkür ediyoruz. Ekibinizin profesyonelliğine herkes hayran kaldı. Fotoğraflarımızı heyecanla bekliyoruz. Sevgiler ve sonsuz teşekkürler…

17 Kasım 2016 / Eylem Er

Arzu Hanım Merhaba,

Balayı dönüşümüzü bekleyemedim J Dün gece o kadar memnun kaldım ki ekibinizden çok teşekkür ediyorum. Mutluluğuma daha fazla mutluluk kattılar enerjileriyle,

Sonsuz teşekkürler….

Sevgiler, görüşmek üzere

15 Ekim 2016 / Özge & Furkan

Özellikle fotoğraf çeken kişiye hayran kaldık. O nasıl bir iş aşkıdır. Ne güzel fotoğraflar çekiyor. Gerçekten çokkkk ama çokkkk memnun kaldık. İşinizi çok güzel yaptınız, ellerinize sağlık Çok çok teşekkür ediyoruz…

27 Ağustos 2016 / Gamze & Pablo

Merhabalar Arzu Hanim, Nasılsınız? Umarım her şey yolundadır. Öncelikle fotoğrafçıların profesyonelliği ve sizin her zaman güler yüzlü yaklaşımınız için çok teşekkürler biz sonuçlardan gerçekten çok memnun kaldık. 🙂 Tekrar teşekkür eder iyi günler dilerim.

13 Ağustos 2016 / Nesrin & Gökhan

Merhaba Arzu Hanım İlginize çok teşekkür ediyorum. Albüm tasarımımızı onaylıyorum .Emeklerinize sağlık Düğün videomda ayrıca çok güzel olmuş. Bayıldım. İşlerinizde başarılar diliyorum.

01 Ocak 2016 / Gözde & Georgios

Merhaba Arzu Hanim, 1 Ocak 2016’da bildiğiniz üzere düğünümüzü gerçekleştirdik. Bizim için çok güzel bir düğün oldu ve bu anları kalıcılaştırdığınız için size çok teşekkür ederiz. Ben düğün fotoğraflarımdan gerçekten çok memnun kaldım (ailecek). Ayrıca seçim sırasındaki yardımlarınız için ve hediyeniz albümler içinde tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar, Gözde

19 Kasım 2015 / Neslihan & Olcay

Merhabalar Arzu Hanım,
Şimdi daha yeni bakabiliyorum resimlere ve gerçekten işinize olan saygınıza hayran kaldım.
Ellerinize sağlık olsun, çok ama çok beğendim albümleri J Çok mutlu oldum.
Ve keşke düğün ve nişan resimlerimi de siz çekmiş olsaydınız yada size yaptırmış olsaydım J Diğer fotoğrafçılar ile aranızda ciddi fark var.
Ben çok teşekkür ediyorum size. İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Tekrar görüşmek üzere,
İyi Çalışmalar.

18 Ağustos 2015 / Ecem Cebeciler

Arzu Hanım Merhabalar,

18 Ağustos 2015 tarihinde Qubbe’de gerçekleşmiş olan kına organizasyonumuzun fotoğraf ve video aşamaları ekibiniz sayesinde sorunsuz ve stressiz geçti. Ekibinizdeki tüm arkadaşlar fazlasıyla yardımcı ve profesyoneldi. Bizimle çok içten ilgilendiklerini hissettik. Size ve ekibinize her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Sevgiler,
Ecem

07 Haziran 2015 / Tuğçe & Yiğitcan

Günaydın Arzu Hanım,

Bize bu zamana kadar göstermiş olduğunuz güler yüzünüz için çok teşekkür ediyoruz.

Sizlerle çalışmak çok keyifliydi.

İnşallah ilerleyen zamanlarda da böyle özel günlerimizde yine Akyol ailesi ile çalışma fırsatmız olur.

Sevgiler.

Tuğçe

24 Ocak 2015 / Tuğba & Barış

Arzu hanım merhaba , Bu teşekkür mailini size balayımızın sakin bir sabahından atıyoruz . Düğün de çekilen video ve fotoğraf çekimlerini her zaman sıkıcı bulurduk ancak ekibiniz öyle güler yüzlü öyle pozitifki bitsin istemedik çekimler, çekilen kareleri daha görmeden güzel olduklarından zerre şüphemiz yok. Masaları tek tek ziyaret ettiğimiz anda öyle güzel organize ettiler ki bizi sıkılmadan karışıklık olmadan çok güzel hallettik.

Bizlerle beraber 1 saniye bile oturmadan tekrarı olmayan bu mükemmel gecenin her saniyesini ölümsüzleştirdiler, video çekimleri süperdi her saniyesi eğlenceli ve komedi şeklindeydi. Güler yüzleri ve samimiyetleri sayesinde fotoğraf çekimleri ve video çekimleri hiç bitmesin istedik. En az bizler kadar yoruldular, emeklerine ellerine ve yüreklerine sağlık.

Çok kaliteli ve profesyonel olarak yapıyorlar bu işi gerçekten ayakta alkışlanmalı. Sizi gecenin sonunda o saatte orada görünce çok şaşırdım, işinize olan saygınız ve verdiğiniz önem ortada bu ekip için sizlere çok teşekkür ederiz. İyi ki düğünümüzün bu kareleri ve video çekimlerini sizlerle yaptık çok mutlu ettiniz bizleri . Tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık …